Вінницькі об’єкти в рейтингу

PDF Друк
Середа, 25 жовтня 2017, 13:36

Склали рейтинг цікавих місць України, в який увійшли деякі об’єкти Вінниччини. Український мандрівник, політик і блогер Андрій Бондаренко, який останні 10 років багато подорожував Україною, склав власний рейтинг з 60 куточків, які варто відвідати туристам. Він також зробив дуже багато фото, які допоможуть обрати мандрівникам. До цього рейтингу потрапили й місцини з Вінниччини, що не морже не радувати.

«Вибрати з більш ніж півтисячі українських міст і містечок 60 виявилося не так і просто. Багато не потрапило. Це мій суб’єктивний погляд» – підкреслив Бондаренко. Тому кожне місце це гордість.

Саме місто Вінниця зайняло 37 сходинку. Охайність міста і вдала спроба його очільників і мешканців зробити з міста “цукерку” виправдала себе. Вінниця – чи не єдине місто, яке хочеться любити не за красу архітектури, а за його прагнення стати найкращим.

Також 45 місце зайняла Соколівка. Без перебільшення “забуте” село на теренах Крижопільського району Вінниччини. Соколівка зберігає в собі багато таємниць, що дійшли з минулих століть, коли село належало впливовій родині Бжозовських – власників декількох маєтків на Брацлавщині й в Одесі. А 59 місце - Тульчин : найбільший палацовий комплекс в Україні й костел домініканців.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити