Повернулись з АТО

PDF Друк
Четвер, 12 жовтня 2017, 13:43

Всі знають, що зараз неспокійно на Сході, насправді ситуація не змінилась, все по-старому. Кожного дня там гинуть люди, проте дуже добре, що є ті, хто повертаються додому. На урочистому мітингу в Вінниці з нагоди зустрічі військовослужбовців були присутні окрім командування частини, рідні та колеги військових, а також представник духовенства. Сюди прийшло багато людей, які з задоволенням зустріли людей, які боролись та захищали країну.

Військовий оркестр центру військово-музичного мистецтва Повітряних Сил ЗС України зустрів наших захисників виконанням Державного Гімну України та музичними привітаннями. Звичайно, що їм радісно просто повернутись додому, але такі привітання та урочиста зустріч теж принесла багато позитивних емоцій, які залишаться в пам'яті надовго.

Командир військової частини полковник Олександр Онищук привітав військовослужбовців з довгоочікуваним поверненням додому, подякував воїнам за їх сумлінне виконання завдань по захисту своєї Батьківщини та побажав подальшої наснаги. Бійці прийняли це з честю та будуть робити все, що від них можливо. Він наголосив, що військові з гідністю виконали свій обов’язок із захисту територіальної цілісності України. Тому їх обов’язково ще нагородять, адже це відважний вчинок.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити