Фестиваль на військову тематику

PDF Друк
Четвер, 05 жовтня 2017, 14:05

Зараз в країні неспокійно, про це ніхто не забуває, тому у Вінниці відбудеться Всеукраїнський фестиваль військово-історичної реконструкції "Вінниця - столиця УНР". Захід приурочений Дню захисника України. Тут можна буде почути багато корисної інформації, яка допоможе людям зрозуміти краще військову тему.
На глядачів чекають показовий виступ 8-го окремого полку спеціального призначення, відкриття пам'ятника Симону Петлюри, урочиста хода учасників клубів військово-історичної реконструкції та відтворення вуличного бою Армії УНР та Галицької Армії проти більшовицьких і білогвардійських підрозділів. Тож це обіцяє бути цікавим та пізнавальним. Тож не варто пропускати.

Початок заходу 14 жовтня о 12 годині. Місце проведення - площа Василя Стуса навпроти "Книжки". Всі охочі можуть прийти та послухати, подивитись, адже буде справді захоплююче, тож багато людей працюють для того, щоб цей захід вразив людей та створив святкову атмосферу. Люди вже очікують на цей захід, та є такі, що хотіли б вже побачити, що приготували організатори, а також багато хто хотів би бути присутнім на відкритті пам’ятника, який обіцяє бути гарним та нагадувати людям про історичну особу.

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити