Скільки витратили на мініатюри

PDF Друк
Середа, 04 жовтня 2017, 12:29

Нещодавно на День міста всі жителі та гості Вінниці могли побачити місто в мініатюрі. Це привабило багатьох, проте з'явилась негативна інформація. Після того як ми написали, що Вінницька міська рада приховує інформацію про «Міні Вінницю», вони все ж таки надали відповідь на запитувану інформацію. На облаштування «Міні Вінниці» пішло 3 000 983 бюджетні гривні. Мало того, що сума немала, так ще і є нюанси з документами в фірмі, яка займалась цим проектом.

«Це абсолютно законно, якщо у них є ліцензія і немає на це відповідного КВЕДу. Головне щоб вони сплачували податки за свою діяльність», – каже юрист Олексій Мусіровський. Проте більшість людей так не вважають. За інформацією аналітичної системи YouControl, ліцензія на будівельну діяльність у ТОВ «Альфаметрік» була закінчена 14 травня 2017 року. На це компанія дає негативну відповідь, що вони все продовжили, що все повинно бути правильно. Проте є все ж прорахунки та недоліки в цій фірмі, яка є підозрілою для багатьох.

«Міні Вінниця» заслуговує окремої уваги. Ця композиція загороджена парканом під два метри. Спочатку вхід був безкоштовним, але за інформацією міськради, люди почали ламати фігури, тому вхід зробили платним: дорослим – 25 гривень, студентам та школярам – 10 гривень.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити