Чоловік їхав на драбині тролейбуса

PDF Друк
Середа, 04 жовтня 2017, 12:27

Зазвичай малі діти, підлітки шукають собі пригод та нових вражень, тому лізуть в різні місця, на будівництва, катаються також на драбині тролейбусів та трамваїв. Проте це досить небезпечно, можна легко випасти та потрапити в аварію, постраждати від машини, яка їде позаду. Тому таке суворо забороняють робити. Проте ось здивувались люди, коли побачили на тролейбусі чоловіка. У Вінниці дорослий чоловік в оригінальний спосіб згадував дитинство: вчепився за драбину тролейбусі й так їхав вулицею.

У коментарях вінничани не шкодують різких епітетів на адресу екстремала. Адже він не лише посоромився перед людьми, але й викликав масу незручностей для водіїв, які тепер повинні були тримати велику дистанцію, щоб не пошкодити чоловіка, якщо він впаде. Він зекономив 2 гривні, проте осоромився на весь інтернет, адже про це написали вже в мережах багато людей. Тепер його знає все місто, та всім цікаво мету чоловіка, невже шкода було 2 гривні, чи просто захотілось повеселитись.

Працівники тролейбусного депо запевняють, що робити це не можна, адже це незаконно та небезпечно. Чоловікові варто було б заплатити штраф за безквитковий проїзд, як мінімум.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Коментарі 

 
0 #1 юрій 04.10.2017 12:41
мені здається не дві гривні, а три...
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити