Подарунок до дня міста

PDF Друк
Четвер, 07 вересня 2017, 13:19

В місті роблять все, щоб було комфортно, гарно та затишно. Вирішили додати й дещо, що буде приваблювати туристів, а також і зацікавлювати місцевих. Музей просто неба на "Алеї закоханих" обіцяють урочисто відкрити на День міста. Тут у Центральному парку Вінниці розмістили зменшені копії будівель-візитівок міста. На площі перед планетарієм встановили усі 12 експонатів музею просто неба "Вінниця в мініатюрі". Мініатюри одразу сховали, щоправда, не від дощу, а щоб зробити сюрприз вінничанам до Дня міста. Адже готові мініатюри вже трішки раніше, але представлять лише на свято.

Дванадцять макетів-копій найвизначніших історичних споруд міста, запевняють у МКП "Вінницязеленбуд", стійкі до погоди і їм не страшний дощ. Тож запевняють, що сховали не від нього.

Повністю оновлену "Алею закоханих" урочисто відкриють на День міста, однак комунальники мають впоратися до 18:00 п'ятниці, 8 вересня. Тож роботи не припиняються навіть у негоду. Там продовжують удосконалювати місцевість, щоб було найкрасивіше. Тоді всім точно сподобається та люди будуть в захваті від побаченого. Тому влада вже теж чекає на цю подію, яка буде святковим подарунком.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити