Ремонт в аеропорту Вінниці

PDF Друк
Четвер, 07 вересня 2017, 13:18

Влада міст намагається зробити все, щоб можна було жити в комфорті та зручності. Вчора, 6 вересня, на засіданні Уряду було ухвалено постанову щодо фінансування реконструкції аеропорту "Вінниця". Виділили велику суму грошей, щоб відремонтувати та налагодити все в аеропорту. Він користується популярністю у жителів міста та області, але вони скаржаться на умови, які не підходять не те що для Європейського рівня, а й взагалі. Тому потрібен терміновий ремонт, щоб привести до ладу аеропорт.

Зазначені кошти визначені Державною цільовою програмою розвитку аеропортів на період до 2023 року і перерозподіляються в її межах. Документ передбачає кошти на проектування, реконструкцію та будівництво аеродромного комплексу Вінницького аеропорту.

Зараз вже триває ремонт в аеропорту, на який виділили півтора мільйони гривень. Це велика сума, якої повинно вистачити на хороший ремонт. Тож всі вінничани вже чекають, щоб подивитись на це.  Також тут багато й гостей, тому хочеться, щоб вони теж залишались задоволеними, особливо закордонні гості. Тому доведеться постаратись, щоб аеропорт вийшов хорошим. Але ремонтники вже працюють та створюють красу, на яку вже зовсім скоро можна буде подивитись.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити