Uber у Вінниці

PDF Друк
Четвер, 31 серпня 2017, 13:41

Часто в містах люди користуються послугами таксі. Проте це часто коштує досить великих грошей, тому незабаром завдяки мобільному додатку Uber вінничани зможуть швидко викликати таксі та оплатити поїздку банківською карткою або готівкою. Сьогодні перший тестовий виклик через Uber спробував заступник міського голови Владислав Скальський. Він перевірить, як все працює, чи справді дуже зручно та комфортно в таких таксі.

Uber - це програма для мобільних телефонів, яка застосовується як для пошуку авто поруч, так і для підвезення людей за гроші. Цей сервіс був заснований в США міжнародною компанією, яка до цього дня розширює свою географію, і вже охоплює більше ніж дві сотні міст усього світу. По суті, це зручна і проста у використанні програма, яка з'єднує водіїв і їх клієнтами. Використовуючи всі можливості програми, пересування по місту стає набагато зручніше для пасажирів, і в рази вигідніше для водіїв. Рік тому Uber увійшов в Україну і швидко почав розширювати свої кордони. Наразі він працює у 6 містах держави, а вже невдовзі ним зможуть користуватися і вінничани.

Жителі міста відзначають, що вже чекають на можливість користуватись, адже це дуже вигідно. Щоправда, від цього значно постраждають таксисти, які втратять велику частину роботи.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити