Лекції про історію міста

PDF Друк
П'ятниця, 25 серпня 2017, 12:45

Всі люди хочуть знати щось цікаве про своє місто, про свою Батьківщину. В четвер та п’ятницю вінничан запрошують на open air лекторії з історії міста "Вінниця крізь час". Там розповідатимуть про старі будівлі, про історію міста, про те, що може бути цікавим кожному вінничанину.
На День Незалежності, 24 серпня 2017 року, в 16 годині відбулось відкриття open air лекторії з історії міста "Вінниця крізь час" на Майдані Незалежності. Захід проходить за підтримки Вінницької міської ради та Британської ради в рамках проекту «Активні громадяни».

Залишилось відвідати ще заходи на другий день: 25 серпня 20:00 – Європейська площа 20:30 – Європейська площа. Тут продовжуватимуть розмови про Вінницю. Можна дізнатись багато цікавого, отримати нову інформацію та поспілкуватись.

«Ми любимо такі заходи, адже хто не хоче знати щось про своє місто? Це місце, де ми живемо, тож цікаво знати про нього все. Це надихає, заохочує та подобається багатьом. Ми вже були вчора на заході, почули багато цікавого, прийдемо й сьогодні. Ніколи не пізно та не зайве розвиватись, тому ми відвідуємо все, де можна отримати цікаву інформацію, адже з цього складається наше суспільство», - розповідають вінничани.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити