День прапору в Вінниці

PDF Друк
Четвер, 24 серпня 2017, 17:34

Вся країна увійшла в систему свят, адже зараз одне за одним йдуть свята. Ось вчора відзначили й День державного Прапора України. Це державне свято встановлено указом Президента України Леоніда Кучми у 2004 році. Цей указ було доповнено Указом Президента України Віктора Ющенка, яким було засновано підняття Прапора України 23 серпня та під час інших державних свят і проведенні загальнодержавних заходів. В цей день всі можуть вдягнути щось синьо-жовте та згадати про свою Батьківщину, про захисників та ситуацію.

У Вінниці підняття Державного прапора України відбулось з самого ранку, було багато присутніх. Одразу по цьому було покладання квітів до Меморіалу Слави та Пам’ятного знаку Небесній Сотні та Героям АТО на Європейській площі. У залі філармонії відбулись урочистості з нагоди 26-ї річниці Дня незалежності України, нагороджували вінничан різними відзнаками. Всі вони достойні цього та варті пошани, тому можна було прийти, подивитись та вшанувати цих людей.

У центральному парку відбувся фестиваль народної творчості «Скарби Поділля» за участю всіх районів області. Можна було послухати музику та насолодитись мистецтвом. Вони підготували виставкові експозиції «Узвіз Подільських ремесел».


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити