День Незалежності в Вінниці

PDF Друк
Четвер, 10 серпня 2017, 12:33

24 серпня Україна святкує День Незалежності. Проте святкування почнеться ще з 22 числа. Адже там будуть вшановувати пам'ять загиблим в АТО за всі роки, а також підіймати прапор. Вінниця не відстає. Уже зараз місто готується до проведення свят. Водночас, обговорюються заходи щодо відзначення Дня прапора, яке святкують 23 серпня. Ще поки невідома святкова програма, що саме буде на святкуванні – невідомо, проте точно можна сказати, що свят багато та влада точно придумає щось, щоб розважити вінничан, зробити їх вихідні яскравими та корисними.

Влада міста щороку запрошує з концертами зірок, влаштовує різні заходи до Дня Незалежності. Люди завжди задоволені, адже не часто буває таке, то хоч на свята потрібно насолоджуватись. Зараз всі готуються та Вінниця не виключення, тож скоро зможемо дізнатись та оцінити святкову програму.

«Ми чекаємо цього дня, бо нечасто в місті проводять щось яскраве. Хочеться кольорів у життя, тож ми чекаємо на свято, щоб побачити, що влада приготувала для нас цього року. Тим більше, що буде декілька свят підряд, отже, вихідні будуть хорошими. Хочеться, щоб так було частіше, але й працювати треба», - розповідає жителька Вінниці.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Коментарі 

 
0 #1 Миша 10.08.2017 13:00
Всі на картоплю!!!
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити