Камерунець з українським паспортом

PDF Друк
П'ятниця, 04 серпня 2017, 15:28

В Україні живуть різні люди та багато хто приїхав з закордону. Дехто приїжджає на навчання та їде додому, а решта залишаються жити тут. 03 серпня 2017 року начальник УДМС України у Вінницькій області Наливайко Б.О. в 2-му міському відділу у місті Вінниці в урочистій обстановці вручив паспорт громадянина України, вихідцю із республіки Камерун Колінзу Нгаха, капітану спортивно-футбольного клубу «Нива-Вінниця», яка виступає в другій лізі чемпіонату України. Цей чоловік заслужив такий подарунок, сам він каже, що це дуже приємно отримати, тому він щасливий, що має тепер український паспорт.

Колінз Нгаха приїхав до України на навчання, де одружився з громадянкою України й разом з нею виховують двох діточок. Так і багато інших, як він залишились після навчання та продовжують життя в новому місці.

Вітаючи, Борис Наливайко висловив переконання в тому, що це визначна подія для Колінз Нгаха щодо реалізації своїх можливостей в Україні та на європейському просторі. Він зазначив, що це визначна подія, яку варто святкувати. Колінз стає повноправним громадянином української держави. Також наголосив, що він повинен виконувати всі закони та поважати державу.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити