Коктейль Молотова в дитячий магазин

PDF Друк
П'ятниця, 04 серпня 2017, 15:26

Кожен злочинець має свої мотиви та бажання, проте він не вміє їх стримувати. Тому стаються випадки, які несуть за собою жахливі наслідки. У Вінниці невідомі підпалили магазин дитячих товарів. Крамниця "Гном" знаходилася за адресою 600-річчя 25. У ніч на 2 серпня невідомі вкинули у приміщення пляшку з займистою речовиною. Що саме хотіли зробити злочинці? Кому хотіли помститись чи що показати магазину, або людям всередині? Поліцейські з'ясовують це зараз. Вони працюють над виявленням зловмисників та всіх обставин.

Сьогодні вночі, близько 3-х годин Невідомий розбив вікно і кинув коктейль Молотова в магазин. Камери зафіксували лише фрагменти внутрішнього спостереження. У зв'язку з цими подіями магазин "Гном" призупиняє свою роботу. Також адміністрація магазину просить всіх, хто щось бачив звернутись до поліції та розповісти, це допоможе в розслідуванні.
Наразі відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 194 - Умисне знищення або пошкодження майна шляхом підпалу. За це буде досить серйозне покарання, проте невідомо, чи знайдуть кого карати, адже злочинці одразу втекли та навряд чи їх хтось встиг побачити. Але можливо, що хтось помітив та розповість все.

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити