Міс Вінниця 2017

PDF Друк
Понеділок, 24 липня 2017, 13:21

В кожному місті щороку проходить конкурс краси. Учасниці завжди хвилюються та готуються, щоб показати справжній клас. Зараз із 90 учасниць обрали 30 претенденток, які змагатимуться у конкурсах талантів та дефіле на здобуття головної премії. Кастинг на конкурс «Міс Вінниця» та «Міні-міс Вінниця» тривав два місяці. Дівчата віком від 5-ти до 15-ти років з Вінниці та області, щоб вразити журі переважно танцювали, а  ще співали, декламували та показували гімнастику на полотнах. Все було дуже красиво, обрати було важко, проте це все ж зробили та обрали конкурсанток, які будуть змагатись далі.

Згодом протягом двох тижнів, з 20 серпня по 2 вересня, фіналістки ходитимуть на репетиції, майстер-класи, фотосесії, відеозйомки, екскурсії. Також їм влаштують вечір знайомства, де дівчата повинні здружитись, хоч всі й знають, що на таких конкурсах велика конкуренція, тож дружби тут немає.

Для перемоги в конкурсі талантів потрібне яскраве шоу від яких у глядачів та журі будуть мурахи по тілу, – ділиться секретом перемоги для учасниць Ярослава Позднякова. Також вона каже, що переможниця це та дівчинка, яка отримуватиме задоволення від перебування на сцені, буде відкритою, усміхненою, щасливою та впевненою в собі. Таких дівчат небагато, тож оберуть найкращу.

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити