5 років за викрадення машини

PDF Друк
Середа, 19 липня 2017, 09:30

Люди часто роблять такі вчинки, які потім виливаються в щось жахливе, шкодять цим іншим, створюють небезпечні ситуації та порушують закон. І часто це пов'язано з транспортом, адже це зараз частина нашого життя. Тульчинський районний суд визнав чоловіка винним у незаконному заволодінні автомобілем односельчанина та призначив покарання у вигляді позбавлення волі строком на п’ять років шість місяців з конфіскацією майна, що належить йому на праві власності. Чоловікові терміново знадобилась машина, якою він вирішив заволодіти без дозволу на це.

Злочинець підійшов до авто в своєму селі, побачив, що двері відчинені, зайшов, знайшов всередині ключ, і поїхав до своєї колишньої в інше село неподалік. Коли вирішив всі свої справи, то повернув авто, проте зранку потерпілий помітив різницю.

Наступного дня потерпілий прийшов за автомобілем та побачив, що автівка пошкоджена і стоїть не на тому місці, де він її залишив.

Поліція знайшла винуватця, на нього склали заяву та вже завершили її, адже суд призначив позбавлення волі на 5 років. Тепер чоловік буде знати, як брати без дозволу чуже майно. Адже після такого довгого строку вже навряд чи захоче повторити.

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити