Лікуватись тепер дешевше

PDF Друк
Четвер, 13 липня 2017, 14:39

Люди у Вінниці мають можливість економити на ліках. За три місяці дії урядової програми «Доступні ліки» містяни скористалися можливістю отримати ліки проти серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми безкоштовно або з певною доплатою. З передбачених на рік понад три мільйони гривень Вінниця отримала вже півтора.

На програму в обласному бюджеті передбачено 20 мільйонів 553,4 тисячі гривень субвенцій з держбюджету на 2017 рік, з яких  Вінниця має отримати 3 мільйони 409 тисяч. Це досить великі гроші, які влада виділила, тому багато вінничан мають можливість лікуватись дешевше або безкоштовно. Це дуже приємно та порятунок для багатьох.

Вінниця за цей час отримала 1 мільйон 515 тисяч гривень, з яких проведено на відшкодування ліків серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми 1 мільйон 82 тисячі гривень. На ці гроші можна купити дуже багато ліків, тож вистачить всім. Можна знайти аптеку та користуватись такою можливістю купувати безкоштовно ліки.

Люди радіють такій можливості. Для багатьох це єдиний спосіб лікуватись, а ще є такі, які вижили заради цій програмі, адже не мають гроші на лікування. Тому варто щось думати, щоб поширити цю програму і на інші захворювання.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити