Ремонт доріг на Вінниччині

PDF Друк
Вівторок, 04 липня 2017, 12:37

Дороги – це слабке місце України. В кожній області є ділянка, яка потребує капітального ремонту, та безліч таких, що терпимі, але некомфортні. Влада завжди намагається зробити щось, щоб змінити цю ситуацію. З червня поточного року розпочато роботи з поточного середнього ремонту на трьох ділянках автомобільної дороги М-21 «Житомир – Могилів-Подільський», коштами з перевиконання митних платежів. Ділянки сумарною протяжністю 13 км в напрямку від м. Вінниця до м. Могилів-Подільський через села Сьомаки, Коцмазів, Попівці. Це хороша новина для всіх водіїв, адже вони знають, як це їхати розбитою дорогою. Проте тепер у Вінницькій області проходить ремонт на багатьох ділянках, що не може не радувати.

На об’їзній дорозі м. Вінниці з травня місяця проводяться роботи з поточного середнього ремонту. За планом передбачено фрезерування покриття, влаштування вирівнюючого шару асфальтобетону та верхнього шару ЩМА.

Також і на інших ділянках проводять роботи. Служба автомобільних доріг Вінницької області звертається до водіїв і просить з розумінням поставитися до тимчасових незручностей. Так, можливо не дуже комфортно, але потім буде хороший результат, який сподобається всім.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити