Селяни перекриють трасу

PDF Друк
П'ятниця, 30 червня 2017, 09:47

За їх словами, у них вкрали ділянку поля, на ній випасали худобу ще їх діди і прадіди, її ніхто ніколи не орав. Так розповідають селяни, вони незадоволені, що за їх спинами вкрали землю, не повідомили навіть. Тому вони хочуть перекрити трасу і навіть вивести туди худобу. Проте юристи бачать ситуацію з іншого боку: люди, яким держава надала цю земельну ділянку, вже три роки сплачують за неї податок у сільраду, а користуватися  не можуть – фізично не допускають їх на поле. Селяни перекривають вхід, щоб ніхто не міг там нічого зробити. Навіть землевпорядників не допускають, щоб встановили межі. Протистояння у Михайлівці триває уже четвертий рік поспіль.

Селяни стверджують, що у них відібрали пасовище, але за словами юриста це неправда. Згідно з документами, на цьому місці пасовище не значиться. Якщо ділянка має зовсім інший статус, то це значить, що частина власників корів самовільно використовують її. Каже, люди лягали під трактори, аби не пустити туди людей. Коли власники приїхали з службою охорони, охоронників теж відправили з поля. Селянам пропонували декілька компромісних варіантів вирішення питання, вони ж вимагають одне – відмовитися від отриманої землі. І все що кажуть селяни: «Якщо не підете, на вилах винесемо».


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Коментарі 

 
0 #2 Sigiztin 30.06.2017 11:43
Подивіться на декларації Марунька Володимира Васильовича. Чиновник, з дружиною. Які за 2 роки в сукупності заробили не більше 1млн. гривень зміг собі купи мерседес вартісю в 1 млн. гривень та будинок в Вінниці на 237 квадратів, а це враховуючи середню вартысть подыбного будинка близько 2.3 млн. грн. в сукупності за 2016 рік він накупив будинків та автомобілів як мінімум на 3.3 млн. грн. Навіть вказанихв декларація заощаджень на це не вистачить. А в нього ще діти їздять на дорогих авто. Що там на них записан, Бог його знає. Висновок: корумпований чиновник, вкрав землю в селян і зразу ж її виставив на продаж. На чию сторону ви встанете?
Цитувати
 
 
0 #1 Sigiztin 30.06.2017 11:38
Селяни теж сплачують податки за цю землю. Чому статті не написали, що майже вся ця вкрадена земля належить начальнику Управління Держпраці у Вінницькій області. І що дивним чином, коли землі оформлялися на сільску раду в день коли сільска рада подала заявку, за 5 хвилин до того зявилось ще 10 заяв на ці ж землі. Від сімї чиновника та підставних осіб(студентів з київської області), які дивним чином в один день вирішиил прихватизувати землю в сусідній області, Бог знає де.

Напишіть про те як бандити приїджають по ночам, що потравити пасовище та воду в ставку і грозяться селянам, що їх худоба виздихає, бо Марунько хоче грошей. На цій землі яка належить селу десятки років, буде панувати і заробляти чиновник. В сусідніх селах склалась подібна ситуація.
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити