Вінниця за гендерну рівність

PDF Друк
П'ятниця, 23 червня 2017, 17:23

У всьому світі давно борються з дискримінацією. Це расова, гендерна, вікова і тд. В Україні це не так відчутно, проте також прослідковується. Проте кожного дня влада робить крок назустріч тому, щоб такого не було зовсім. Вінниця стала першим містом в Україні, яке приєдналося до Європейської Хартії рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад. За відповідне рішення проголосувало 45 депутатів. Як прокоментував дане рішення міський голова Сергій Моргунов, над цим питанням міська рада розпочала працювати ще з минулого скликання.

Давно вже в світі є багато політиків-жінок, та жінок, які працюють на інших впливових посадах. Вони можуть виконувати все на такому ж рівні, так само якісно виконувати будь-які обов’язки, все залежить від бажання та підготовки. Це зрозуміли в раді Вінниці та підтримали ініціативу однієї з депутатів.

До речі, якщо говорити про склад Вінницької міської ради, то із 54-х депутатів лише восьмеро жінок. Проте, у структурних підрозділах міської ради Вінниці жінки складають 74% працівників. Водночас у 31-му підрозділі міськради жінки займають 15 керівних посад. Крім того, серед 56-ти заступників керівників цих підрозділів жінок – 39. Це і вважається дискримінацією, яку хочуть скасувати.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Коментарі 

 
0 #1 Ігор 23.06.2017 18:56
А чому в нас не поважають за одно право вибору? Чи то вже не так важливо і можна блокувати що завгодно і коли завгодно як то соц. мереж. Добре, що хоч ті заборони можна обійти через сервіси типу фрію.
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити