Бізнес зі сміття

PDF Друк
Вівторок, 20 червня 2017, 16:43

Екологічне питання за останні роки набули важливого значення в Україні. Ситуація з побутовими відходами у деяких містах перетворюється на справжню катастрофу. Але, Вінниця, поки єдине місто в Україні, яке дає собі раду зі сміттям. А з 2015 року навіть отримує прибуток зі сміттєзвалищ. Тут зробили справжній бізнес зі сміття, і це досить цікаво та знадобилось би, до прикладу, Львову.

Річ у тім, що в 2005 міська рада взяла звалище на баланс, провела рекультивацію, знайшли інвесторів, які впродовж 9 років видобувають на полігоні газ, перетворюючи його в "зелену" енергетику та продає. Це стало вирішенням всіх проблем. Тепер тут люди можуть спокійно жити без сміття на вулицях.
У 2015 році в Стадниці запустили й сортувальну станцію, на роботу взяли місцевих. Тепер йдуть у землю лише органічні відходи, а скло та пластик - продають. Вже за кілька років Вінниця планує збудувати перший в Україні сміттєпереробний завод. Це буде хорошою справою, адже такий завод знадобиться всім. Досить багато грошей, які заробити від продажу скла та пластику можуть стати основою для цього заводу, а на решту будуть шукати спонсорів. Тоді й побудуть завод, який буде приносити багато користі.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити