Громадський транспорт буде чистим

PDF Друк
Субота, 17 червня 2017, 18:57

У Вінниці є багато загального транспорту, який часто буває в не дуже хорошому стані. Одна справа, коли тролейбуси та автобуси потребують ремонту, а інша – коли в них просто нікому прибрати. Проте цю проблему скоро вирішать. У Вінниці для миття пасажирського та великовантажного транспорту планують закупити мийний комплекс із назвою «мийна машина портального типу». Це повинен бути цілий комплекс, який буде мити автобуси та тролейбуси. Таку систему повинні встановити зовсім скоро в місті, та тепер весь громадський транспорт буде чистим та охайним. Установити це хочуть на Сабарові, на території автобусного парку.

Один комплекс замовник оцінює у 1 мільйон 920 тисяч гривень. Подавати тендерні пропозиції можна до 23 червня. Аукціон розпочнеться 26-го червня. Тож зовсім скоро в місті буде комплекс, який буде приводити до ладу громадський транспорт. Вінничани давно цього чекали, адже скаржаться, що тролейбуси та автобуси часто дуже брудні. Тому варто вирішити цю проблему.

«Ми давно цього чекали, і нарешті це здійсниться, комплекс, який буде чистити весь транспорт. Це дуже приємно та радісно, адже справді, як не зайдеш до тролейбуса, то все брудне», - розповідає вінничанин.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Коментарі 

 
+2 #1 піу 17.06.2017 22:22
А як на Сабарів доїжджатимуть тролейбуси?))))
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити