Консервації в АТО

PDF Друк
Середа, 14 червня 2017, 14:01

В країні зараз неспокійна ситуація, люди всі переживають за це, та на щастя, є багато тих, хто готовий допомагати та бути корисним бійцям. Всі допомагають, хто чим може, а у Вінниці зібрали продукти, адже з їжею в АТО також не дуже добре. Консервовані овочі, фрукти, варення відправили вінницькі волонтери на передову у зону АТО. Консервацію збирали вінничани під час кількох акцій. Про це у мережі Фейсбук написав вінницький волонтер Андрій Сірак.

 

Волонтери та небайдужі зібрались в місті та упакували все це. Далі організували упаковання та переправу. Тоді водії повезли в зону АТО продукти для захисників нашої країни. Всім звісно не вистачить, проте планують регулярно посилати ще партії, більшість людей в області, в яку відправили, повинні наїстись. А там вже будуть ділитись.

Ці банки люди збирали та пакували, а потім переправили та чекають відгуків, що прийшло все ціле та смачне. Хочуть зробити приємно бійцям, показати, що людям небайдуже до них, що вони переживають та допомагають, чим можуть. Адже це чоловіки зробили дуже багато для того, щоб ми могли жити в спокої та свободі, а не під обстрілами куль. Тому елементарна допомога та повага повинна бути, інакше нас би вже не було.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити