Іржаві вагони Вінниці

PDF Друк
Вівторок, 13 червня 2017, 11:28

Країна часто не має кошти, щоб придбати щось нове, а доглядати за старим також не дуже хоче. Вже більше ніж тиждень на станції «Вінниця» знаходиться списані пасажирські вагони плацкартного та купейного типу. Вагони з'єднані у два ряди приблизно по 30 одиниць. Тут вагони, які вже повністю покриті іржею, до них можна потрапити вільно та робити все, що завгодно.

Багато вагонів буди списані ще у 2009 році, що є відмічено на самих вагонах. Вони вже в жахливому стані, та їх списали, щоб не показувати людям. Щоб дізнатися, що ці вагони роблять на станції «Вінниця» і, яка їх подальша доля, журналісти відправили запит до ПАТ «Укрзалізниця». Проте там відповіді не дали, журналісти впевнені, що хтось добре заробить, коли здасть ці вагони на металолом. Середня маса таких вагонів, якщо врахувати те, що вони іржаві й не в базовій комплектації – 50 тонн. Зараз на станції «Вінниця» знаходиться приблизно 60 таких вагона загальною масою 3000 тонн. Сьогодні тонна металу коштує десь 5000 гривень. Тобто за ці вагони можна отримати 15 000 000 гривень.

Це досить хороший заробіток, який хтось отримає. І так в країні з усім, на жаль. Тому і немає нічого красивого, приємного та якісного.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити