Новобудова у Вінниці

PDF Друк
Четвер, 01 червня 2017, 17:03

У Вінниці замість ресторану «Кельце» хочуть побудувати багатоповерхівку. Про це повідомили нещодавно, проте рішення ще не прийняли, скоро буде слухання, на якому будуть вирішувати долю ресторану. Обговорення буде проходити зовсім скоро, тому згодом жителі міста та всі, хто причетний до цього закладу будуть знати результат.

В місті бракує житлової зони, вважають депутати. Тому вирішили побудувати багато по верхівку, яка буде радувати жителів міста, які зможуть спостерігати та заселитись в ній згодом. Це досить хороша новина для людей, проте не дуже радіють власники ресторану та постійні відвідувачі. Адже цей заклад багато хто любить, тому не хочу прощатись. Проте скоріш за все доведеться, адже місту дійсно потрібні квартири.

Всі охочі можуть звернутись в міську раду та внести своє бачення на рахунок цього. Можна вказати причини, по яким це можна робити, або не можна. Влада вислухає всіх, тож можна висловлюватись. Але багато людей вважають, що новобудова в цьому районі дійсно не завадила б. було б добре жити тут. Тим більше можна знайти компроміс, наприклад, зробити ресторан в іншому місці, на виділені кошти від будівництва. Варіантів є багато, хочеться знайти такий, щоб задовольняв всіх.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити