Батальйон «Вінниця» вже вдома

PDF Друк
Вівторок, 30 травня 2017, 12:39

Кожен українець, та навіть іноземець, знає, що в Україні зараз не найкращі часи, на одній з частин проходять бойові дії, кожного дня там гинуть люди, захищаючи свою державу. Бійці батальйону “Вінниця”, які більше ніж двох місяців несли службу в зоні проведення антитерористичної операції на Сході, сьогодні повернулись додому. Це дуже щаслива звістка для всіх дружин, батьків, дітей. Адже поїхали туди чоловіки, які мають родини, яких тут чекають.

Виконавець обов’язків командира першої роти батальйону “Вінниця” Андрій Чабан розповів, що всі бійці чітко виконували завдання, які ставились керівництвом АТО, працювали на блокпостах та повернулися додому у повному складі. А таке буває досить рідко, частіше за все приїжджають неповним складом, проте цій команді пощастило повернутись повністю, чому дуже раді всі, хто чекали їх. Також привітала з поверненням і влада міста, вони також вдячні за захист та роботу.

Проте відпочивати бійцям доведеться недовго, адже скоро вони повинні повернутись до своєї роботи, яка чекає на них. Адже бойові дії не припиняються та на місці події потрібні люди, які будуть готові захищати свою державу, боротись до кінця.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити