Святкування Дня Європи у Вінниці

PDF Друк
Вівторок, 23 травня 2017, 12:50

20 травня Вінниця святкувала 10-й ювілейний День Європи. Приїхали представники 14-ти країн, всіх гостей з комфортом зустріли та розважали. У святкуванні взяв участь і прем’єр-міністр України. Вінниця вже багато років підряд є найкомфортнішим містом для проживання. Тож всі хотіли відзначити й це на святі. Адже в Європі комфортно жити, тож Вінниця одна з міст Європи. Святкування пройшло яскраво, всім сподобалось.

Гройсман каже, що потрібно не лише святкувати, але йти до мети, до успіху, вдосконалювати своє місто, щоб називатись європейським. Потрібно організовувати співпрацю з іншими містами, щоб обмінюватись досвідом та створювати нові умови для проживання та відпочинку.

Безліч культурних, мистецьких та інтерактивних заходів підготувала для вінничан та туристів креативна вінницька команда. Люди могли насолодитись різними заходами та приємно провести час у святкуванні. Фестивалі вуличної їжі та музики, фото-зони у стилі європейських міст, вуличний музей, живі фонтани та скульптури, виставка мототехніки. На сцені біля міської ради грав вінницький та харківський симфонічні оркестри. Також виступали театральні команди та була нічна екскурсія музеями.

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити