Рухаємо Вінницю

PDF Друк
П'ятниця, 19 травня 2017, 14:27

У Вінниці люблять спорт ат біг зокрема. Люди тут знають, що проводять благодійні забіги, тому готуються до цього заздалегідь, тренуються. Багато вінничан люблять такі заходи та раді, що могла пробігти дистанцію не просто так.

У суботу, 27 травня о 10:00 у Вінниці розпочнеться щорічний забіг на дистанцію 1 та 9 кілометрів. Початок маршруту – площа Стуса. Учасники обиратимуть маршрути бігу, які їм під силу. Серед бігунів розігруватимуться призи. Такий забіг буде агітацією всім людям до активного способу життя. Цим можна буде показати, що бігати це добре, що потрібно правильно харчуватись, добре спати та займатись спортом. Адже все це складає повну картину нашого здоров'я, а воно дуже важливе для кожного.

В цей день заплановані не тільки забіг, а й шоу-програма, конкурси, показові виступи спортсменів і концерт. Тому кожен зможе отримати задоволення не лише від спорту. Адже морально отримувати емоції також важливо. Всі учасники програми зможуть гарно провести час, зробити вклад у своє здоров'я, а також отримати приємні враження.

Обов’язково беріть участь, якщо є така можливість. Відстань, яку ви можете пробігти, визначаєте самостійно. Тому можна саме на цьому заході зробити перший маленький крок до свого нового здорового життя.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити