Підземелля Вінниці

PDF Друк
Вівторок, 16 травня 2017, 13:19

У Вінниці активно зараз обговорюють Штаб 43-ої ракетної армії. Тут знайшли багато ресурсів, за допомогою яких Вінниця могла б знищити світ. Адже під землею є багато боєприпасів, які залишились з воєнних часів.

В лісі поряд з вулицею Сергія Зулінського ховається склад таких боєприпасів. Тут вже давно все поросло деревами, проте якщо захотіти, то можна знайти вхід в цікаве місце. Колись за часи війни тут вирішили розташувати штаб. А потім з плином часу він так і залишився, проте солдатів там вже немає.  Підземелля має багато входів, тому можна знайти ще в інших місцях. Тут зараз ходить молодь, бувають безхатьки. Тут багато сміття та різних написів на стінах, адже тут вже побували різні люди.

Тут можна знайти різні коридори, кімнати, тож є на що подивитись. Інколи на таку місце приходять глянути туристи. Проте інформацію в інтернеті про це місце не знайти просто так, якщо спеціально не шукати.  Якщо б відбувалась війна, то це було б досить хороше сховище, адже такі кімнати точно витримали б багато що. Так, тут темно та волого, проте все це цікавить людей. Сюди досить часто приходять любителі ризику та нових емоцій. Вони залишають після себе пляшки та недопалки, адже тут ніхто не контролює.

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити