Інтерактивна карта Вінниці

PDF Друк
Четвер, 11 травня 2017, 13:46

Кожне місто має своїх злодіїв. Так і в Вінниці є різні крадії та вбивці. Якщо ви обираєте місце для життя, або просто хотіли б знати, в наскільки спокійному районі ви живете, то допоможе інтерактивна карта, яка показує злочини по-сусідству. CityScale - проект, який показує різні речі в містах України. Тут можна подивитись злочини, а також знайти й магазини, школи, лікарні  й тд.

Сервіс працює з відкритими даними перетворюючи цифри в наочні данні. Можна побачити наприклад, скільки крадіжок чи бійок сталось в вашому будинку, на вашій вулиці. Зробити це дуже легко, достатньо лише зайти на сайт та обрати розділ «злочини».
Карта показує все, це дуже зручно. Можна дізнатись про все, що стосується вашого району. Це дуже зручно. До того ж є номери телефонів, що інколи дуже потрібно.

Користуватись можуть всі охочі, достатньо лише зайти на сайт. Корисна інформація з'явиться одразу, лише не забудьте одразу обрати місто. Також інформація постійно оновлюється, тож можна знайти найновіші заклади, та побачити останні злочини. Так ви будете першим в курсі справи. Така карта дасть можливість людям краще розбиратись в місті та знати, де що трапилось та де що знаходиться.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити