Знайшли тіло чоловіка в річці

PDF Друк
Середа, 10 травня 2017, 13:57

Поблизу с. Березівка Чернівецького району у річці Мурашка виявили тіло людини. У Вінницькій області таке вже було, тому варто бути обережними всім рибалкам та любителям відпочити біля води. Якщо ви будете уважними, то зможете сильно допомогти поліцейським та людям, що шукають своїх рідних та близьких.

Встановили, що загиблим виявився 50-річний місцевий житель. Наразі правоохоронці з’ясовують обставини трагедії. Всі, хто щось знають чи бачили повинні повідомити інформацію в поліцію. Зараз шукають всіх родичів чоловіка, які його шукали. Поки невідомо, скільки чоловік лежав у воді, проте вже скоро експертиза це покаже, адже потрібно знати, коли міг бути скоєний злочин. Поки невідомо, чи чоловік сам втопився, чи йому допомогли. Проте поліція робить все можливе, щоб це вияснити.

Поліцейські попереджують, люди, які відпочивають біля водойм, займаються рибалкою, повинні слідкувати за тим, що навколо, бо інколи можна побачити такі знахідки, тоді одразу потрібно повідомляти в поліцію, а не думати, що хтось інший це зробить. Адже для рідних мертвого важлива кожна хвилина. Не будьте байдужі, оглядайтесь навколо та якщо щось знайдете, дзвоніть до поліції.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити