Вінниця біжить

PDF Друк
Вівторок, 09 травня 2017, 12:36

Третю акцію “Вінниця біжить” цього року запланували провести 27 травня. Це біг, який покаже всім людям, що здоровий спосіб життя – це здорово. Людям минулого року дуже сподобалось, тому цього року також збираються організувати досить добре, щоб люди старались працювати над собою та своїм здоров'ям. Також організатори акції хочуть, щоб для вінничан біг став способом життя та хорошою звичкою, адже за кордоном давно це роблять, а в Україні це незвично.

Також варто зазначити, що забіг проходитиме на трьох дистанціях — один, три та дев’ять кілометрів. Стартуватиме акція біля “Книжки”. Тому всі люди зможуть спробувати себе на тій дистанції, яка їм під силу, проте немає визначеного часу, тому можна і пройти цю дистанцію. Це досить добра нагода почати вести здоровий спосіб життя та бігати. Це дуже корисно для фігури та здоров'я, тому варто спробувати, відчути, що подобається, та змінити своє життя назавжди. Це варто тих зусиль.

За кордоном люди бігають просто по вулиці, навколо свого кварталу, у нас же люди ще не зовсім розуміють це, та й незручно бігати по кривим тротуарам, тому можна обирати для бігу парк або стадіон. Там бігати дуже зручно та можна не переживати за думки навколишніх.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмережСхожі новини:

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити