Скасування акції «лівих»

PDF Друк
Субота, 06 травня 2017, 12:39

Вінницька міська рада звернулася до Вінницького окружного суду з позовною заявою про заборону проведення 9 травня ініційованої лівими політичними силами урочистої  ходи в рамках акції «Ніхто не забутий, ніщо не забуте».

Справа в тім, що під час цієї акції будуть дії, які можуть спровокувати радикальних людей та буде неспокійна ситуація. Тим більше, що Україна зараз в такому стані, страждає від агресії Росії. Не можна проводити такі акції, які можуть спричинити бійки та «заворушення» в місті.

Як повідомила заступник вінницького міського голови Галина Якубович, міськрада вважає недоцільним  проводити у День перемоги над нацизмом будь-які заходи, крім офіційних, які організовуються Вінницькою міською радою та Вінницькою облдержадміністрацією для вшанування ветеранів та жертв Другої світової війни. Саме через це звернулись до суду, щоб скасувати проведення цього заходу. Скоріше за все, так і відбудеться.

Тим більше, що ця акція майже однакова з російською акцією. Тому люди точно зреагують погано на такі події. Не варто влаштовувати таку акцію, ні до чого доброго це не приведе. Це спровокує неспокійний стан у людей та можливо, буде протест.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити