Тестування велодоріжок

PDF Друк
Четвер, 27 квітня 2017, 13:35

Влада міста зробила у Вінниці багато вело доріжок. Проте поки була зима та холодна весна на них мало хто їздив. Проте вже скоро почнуться теплі дні та вінничани зможуть перевірити якість цих доріжок.

Міські чиновники стверджують, що Вінниця має якісну і збалансовану мережу велодоріжок із якісним покриття для комфортної їзди. Проте люди хотіли б впевнитись самостійно в цих словах, адже говорити можна багато, а робити мало, тому всіх запрошують на таку перевірку, якій дали назву «Майовка». Усім небайдужим пропонують проїхатися неспішно доріжками. На дорозі можна буде зустріти пішоходів, а також водіїв, які своїм авто часто загороджують доріжки. Проте цю справу доведеться змінювати, якщо ж вже встановили доріжки.

А після заїзду всі бажаючі зможуть написати свій відгук про якість доріжок, про зручності по дорозі.. Свій звіт організатори пропонують написати у соцмережі та позначити його хештегом #вінницька_велодоріжка. Щоб долучитися до масового велозаїзду, потрібно прийти 28 квітня і зареєструватися перед початком о 18:00 на Європейській площі. Старт – о 18:30. Отже всіх, хто мають велосипеди, запрошуємо на таке тестування доріжок, які по словам влади повинні бути ідеальними. 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити