Снігоприбиральна машина у Вінниці

PDF Друк
Четвер, 27 квітня 2017, 13:25

Аеропорт Вінниці придбав собі снігоприбиральну машину. Це звісно добре та подається всім, хто працює в аеропорті. До того ж така машина унікальна та єдина в Україні, адже це не просто машина, а справжня сучасна техніка, яка буде без проблем боротись з снігом взимку та з прибиранням влітку. Це дуже добре відзначиться на чистоті аеропорту. Проте здалось би, щоб в місті також були такі машини, адже всі пам’ятають, що відбувалось тут взимку.

Таку покупку змогли собі дозволити завдяки допомозі від міської ради. Тому тепер аеропорт має дорогу сучасну техніку, яка стане великою радістю для літаків. Адже відтепер злітно-посадкова смуга не матиме перешкод для вільного і безпечного прийняття та відправлення повітряних суден за будь-якої погоди.

Тепер всі бажаючі зможуть і взимку полетіти в будь-яку місцевість без жодних перешкод. Постійні клієнти також радіють, адже завжди хотіли летіти зимою, але з цим були проблеми, адже вся злітна смуга була в снігу, який не встигали прибирати. Тепер вже такої проблеми не буде та це питання вирішене надовго. Тепер всі зможуть літати в будь-яку пору року без жодних перешкод. Вже наступної зими це перевірять.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити