Туберкульоз у Вінниці

PDF Друк
Понеділок, 27 березня 2017, 11:43

Людське тіло не вічне, і на жаль, багато хто жаліється на хвороби, погане самопочуття. Це результат неправильно способу життя, екології. Тому людина має багато проблем та хвороб. Є звичайні хвороби, які не дуже сильно впливають на людину, які можна вилікувати та забути про них. А є такі хвороби, які дають відбиток на все життя, які приводять навіть до смерті.

У Вінницькій області з уперше в житті встановленим діагнозом активного туберкульозу протягом 2016 р. зареєстровано 769 осіб, що на 2% більше, ніж у 2015 р. така тенденція є недоброю, адже кількість хворих повинна зменшуватись, а не збільшуватись. Серед цих осіб, 69% — чоловіки, а 89% — особи, які захворіли на туберкульоз органів дихання. Найбільша частка інфікованих припадала на осіб у віці 35–44 роки. Із загальної чисельності хворих, яким торік встановлено такий діагноз, кожний другий — мешканець села.

Чому така статистика? Чому українці хворіють цим страшним недугом? Лікарі роблять все, аби вияснити це, вилікувати хворих та запобігти поширенню хвороби. Проте потрібно й самим почитати інформацію про симптоми хвороби, аби виявити її на початкових стадіях. Це допоможе вчасно врятувати людину та запобігти розвитку.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити