Гройсман про дороги

PDF Друк
Четвер, 23 березня 2017, 14:57

Нещодавно прем’єр-міністр України їхав дорогами України. Автомобіль потрапив на Вінницьку область, де не дуже приємні дороги. Вони його неприємно вразили. Під роздачу потрапили траси Вінниця-Умань та Дніпро-Черкаси. Гройсман взявся коментувати ці дорожні шляхи у себе на сторінці у фейсбуці. Також до того додав відео, в якому видно дорогу та її проблеми. Він був крайнє незадоволений такою ситуацією. І на жаль, такі дороги всіяні по всій Україні. Проте влада намагається виправити ситуацію.

“ У мене немає жодних ілюзій щодо реальної ситуації, в якій ми знаходимось. Так, те, що показано на цьому відео, відбулось не вчора. Тому я докладу максимум зусиль, щоб зрушити з місця ситуацію з дорогами. Хотів би, щоб якнайшвидше розібрались з основними найгострішими проблемами.

Минулого року реально на дороги було затрачено 10 млрд. грн. на ці гроші зробили деяку частину роботи і уже при цьому в деяких регіонах були відчутні зміни. На цей рік працівники дороги можуть розраховувати на суму принаймні втричі більшу – біля 30 млрд. проте це не означає, що буде можливості більше вкрасти, це означає, що потрібно більше зробити”, – зазначив Гройсман на своїй сторінці у Facebook.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити