Нові паспорти у Вінниці

PDF Друк
Середа, 15 березня 2017, 11:28

Люди в Україні прагнуть кожного дня зробити щось, що наблизить до Європи. Проте хочуть приймати масштабні рішення, а з дрібницями розібратись не потрібно. Але нововведення вводять мало не щодня. Цього разу добрались до паспортів, адже в усьому світі вони маленькі та зручні, а українці мусять носити велику книжечку. Тому вирішили і в Вінниці змінити це.

15 березня почнуть у Вінниці видавати паспорти у вигляді карток. Така новина подобається людям. Всі раді, що нарешті  зможуть носити паспорт завжди з собою, хоч він і не завжди потрібен, але бувають випадки, коли потрібен раптово. Хоч люди і раді такій зміні, проте потрібно зазначити, що люди повинні бути обережними. Адже точно всі почнуть носити новий паспорт в гаманці, а його можна легко викрасти. Тоді у грабіжника є доступ до ваших даних, він може взяти кредит, зробити багато чого, що вам дуже нашкодить. Тому рекомендовано носити паспорт десь в кишеньці сумки, або в іншому місці. Бо гаманець – не надійне місце для паспорта. Потрібно бути обережними.

Поки що всі бажаючі можуть отримати нові паспорти, і будуть їх отримувати ті, хто до цього не мав паспорта. А ті, хто не хочуть міняти, поки можуть залишитись при своєму.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити