Ремонт дороги у Вінниці

PDF Друк
Понеділок, 13 березня 2017, 17:08

У Вінниці створили сильні незручності для громадян. Вони жаліються та хочуть змінити ситуацію, проте і це не добра ідея, бо ж результат буде хорошим. Тому мусять терпіти. Справа в ремонті дороги.

11 березня, у Вінниці перекрили рух через Київський міст, у зв’язку з капітальним ремонтом. Через це автомобілям відкрили рух вул. Соборною. Крім того на перехресті з Магістратською і Князів Коріатовичів встановили світлофори. Однак це не врятувало вінничан і гостей обласного центру від кілька кілометрових заторів.

Затори заполонили дороги, добратись тепер набагато довше, поки люди не звикли, що вони мусять об’їжджати, створюють великі ланцюги, як в мегаполісах. Водій скаржаться на те, що нікуди не встигають через затори, проте і самі розуміють, що мусять потерпіти, якщо хочуть нормальну дорогу. Тому потрібно мовчати та змиритись, але тимчасові незручності дуже не подобаються водіям міста. Затори стоять поблизу місцевості, де ремонт, на об’їзді, та у всіх районах навколо, адже люди хочуть швидше доїхати, але не можуть цього зробити. Проте в результаті будуть мати гарну дорогу, яка вже дуже потребувала ремонту. Тепер вже нарешті це зроблять.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити