Закулісся конкурсу краси

PDF Друк
Четвер, 09 березня 2017, 12:20

«Міс Вінниця 2017» розповіла, що відбувається на конкурсі краси. Дівчина поділила своїми враженнями та переживаннями. Аліна каже, що вірила з самого початку в свою перемогу, проте коли назвали її номер, то не повірила своїм вухам. Вона зробила крок вперед та побачила, що стрічку несуть саме їй. Цьому дівчина невимовно рада, каже, що дуже щаслива носити такий титул.

До конкурсу дівчата готувались півтори місяці. Кожного дня вони репетирували виходи, займались спортом, продумували кожен крок. На таких конкурсах немає дружби. Тут всі суперниці, навіть можна втратити близьких подруг через це. Всі дівчата хочуть бути переможницею, тому і не можуть поділити між собою ці звання. Кожна дівчина дійсно красива, але всі перемогти не можуть, переможець повинен бути один. Тим більше обирали судді і глядачі, дівчата самі могли лише правильно себе піднести, але повпливати на них ніяк не могли.

Тепер йде підготовка до конкурсі «Міс Україна 2017». Аліна дуже переживає та каже, що зробить все можливе, аби представити Вінницю достойно, показати, де найгарніші дівчата. Вболіваймо та підтримуймо дівчину, адже вона дійсно дуже красива та достойна перемоги.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити