Наїзд на пішоходів

PDF Друк
Вівторок, 07 березня 2017, 16:38

У Вінниці водій ЗАЗу наїхав на двох пішоходів, які переходили дорогу по пішоходу. Дівчина 17-ти років та хлопець 19-ти років постраждали від коліс водія. Він не зміг впоратись з керуванням та допустив наїзд. На місце події одразу викликали швидку та поліцію. Постраждалих забрали в лікарню, дівчину після огляду відпустили, а хлопець з тілесними травмами поки знаходиться в лікарні. Йому потрібен час на відновлення та лікування.

На водія очікує суд та винесення вироку. Він повинен буде заплатити штраф та компенсацію постраждалому. А поки він відходить від шоку та травм. Дівчина проводить багато часу в лікарні, провідує хлопця та дуже переживає за нього.

Сам чоловік каже, що щось сталось з автомобілем, що він не зміг так швидко зупинитись, проте це вже нічого не вирішить, адже постраждалі є. Водій також переживає та очікує суду, щоб знати, на що він заслужив таким наїздом. Тепер він буде вчасно віддавати машину на огляд, а також буде уважнішим та обачнішим. І пішоходи тепер будуть більш ретельно переходити дорогу. Так вони навчились не спішити, дивитись по сторонам. Краще пропустити машину, ніж мати такі наслідки, які нікому на краще не підуть. Тож у кожного свої висновки.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити