«Міс Вінниця 2017» обрана

PDF Друк
Понеділок, 06 березня 2017, 12:40

У Вінниці довго готувались 16 дівчат до одного фінального дня. І він настав 5 березня. В загалом конкурсантки виходили п’ять разів. Кожного разу показували свою красу в різному вбранні, а також був вихід в купальниках. Також дівчатам задавали різні питання, в яких вони відповідали, ким себе бачать в майбутньому, які у них плани, мрії та цілі. Це все допомогло журі та глядачам обрати дівчину, яка буде дійсно достойно носити звання «Міс Вінниця 2017». Нею стала Аліна Шамалюк, дівчина 20-ти років, яка вже встигла досягти перемогу не дивлячись на досить малий вік.

Глядачі мали право голосувати за конкурсанток під час конкурсу, проте їх рішення співпало з рішення суддів, тому всім сподобалась Аліна. Вона красива струнка дівчина, яка має хороший план на життя. Дівчина дуже задоволена результатом, каже, що вірила з першого дня, що дійсно варта цього місця. Вона отримала багато хороших призів, це і гроші, і поїздка в Іспанію, а також хутряний виріб та багато іншого. А також прикрасу отримав один з глядачів, який голосував саме за Аліну.

Всім глядачам також дуже сподобався цей захід, адже він супроводжувався концертом, лазер-шоу, виступом гіпнотизера та іншими цікавими речами.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Коментарі 

 
0 #1 Remona 14.03.2017 04:15
There's definately a greast dwal tto know about thiss subject.
I lve alll oof tthe points youu made. I’ll immediately seize
yolur rsss ass I can’t tto findd your emaail subscription hyprlink or e-newsletter service.
Do you’ve any? Pleaswe permit mee recognise inn order
tha I may subscribe. Thanks. I coud nott resist commenting.
Well written! http://foxnews.org
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити