Прибули герої Вінниці

PDF Друк
Четвер, 02 березня 2017, 13:20

До Вінниці наприкінці зими приїхали герої з зони АТО. Чоловіки, працівники поліції були понад два місяці на Сході, де виконували свої обов’язки перед державою. Захисники провели там достатньо часу та повернулись назад. Їх чекали, приймали, а також вручали ордени за бездоганну службу.

Рідні та близькі чоловіків прийшли зустрічати. Кажуть, що не хотіли відпускати, переживали, але робота є робота, та державу хтось повинен захищати, тому і поїхали з патріотизмом в душах. Побачили там багато страшних речей, розповідали, що відбувається на Сході насправді. Тепер вони будуть відпочивати, відходити морально і фізично від тієї обстановки, рідні будуть втішати та допомагати приходити до звичайного життя. Самі ж чоловіки кажуть, що після такого вже неможливо жити, як раніше, адже страшні речі, смерті та стрільба назавжди залишаються в думках.

Проте тепер чоловіки мають ордени, зможуть бути гордістю міста і держави, адже всі захисники мають відвагу та мужність, заслужили поваги та визнання. Тепер місто буде знати своїх героїв в обличчя, будуть шанувати їх та допомагати. І чоловікам це приємно, адже вони тепер знають, що їх зрозуміють та підтримають морально.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити