В салоні вибухнула бомба

PDF Друк
Середа, 01 березня 2017, 10:41

У Вінниці вночі перед початком весни вибухнула бомба в салоні краси. Справа відбувалась так: невідомі люди йшли по вулиці вночі, розбили вітрину салону, а потім зірвали кільце на воєнній бомбі та кинули в салон. Осколки пошкодили дорогі меблі та обладнання. Звук був дуже сильним, чоловік який жив за стіною салону вскочив з ліжка в три години ночі. Так само почули вибух і жителі сусідніх будинків.

Власник салону проживає в Києві, він розповідає, що коли лише відкрив салон, йому одразу погрожували розправою конкуренти. Тому він впевнений, що це справа рук когось з них. Проте правоохоронці знайшли шматок бомби з відбитками пальців, тому знайдуть людину, яка це зробила, якій загрожує 15 років тюрми.

Хто саме та чому понівечив салон, а також де взяли бойову гранату, невідомо. Проте поліцейські проводять розслідування та шукають винуватих. Зовсім скоро такі знайдуться по відбиткам, а поки власник відновлює збитки за свій рахунок. Каже, що не здивується, якщо буде ще якась спроба, бо ж конкуренти ясно дали зрозуміти, що довго цей салон тут не протягне. Тому можливо серед них і знайдуть того, хто підірвав салон. Тоді їм буде несолодко, прийдеться робити красу серед ув’язнених.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити