Підприємці Вінниці здають кров

PDF Друк
П'ятниця, 24 лютого 2017, 14:35

Бізнесмени та підприємці міста Вінниця вирішили поділитись з тими, хто потребує крові. Люди з різними захворюваннями та травмами щодня втрачають багато крові, і вона їм потрібна для відновлення або очищення. І часто в банках крові не вистачає запасів і люди вимушені шукати в екстреному порядку.

Підприємці міста часто збирались та допомагали дитячим будинкам та лікарням. Чинити добрі діла для них честь та правило, адже вони добре заробляють, то ж мають чим поділитись. Цього разу вони вирішили, що здадуть кров, адже колектив молодий та здоровий, їхня кров може допомогти вижити комусь, кому вона буде дуже потрібна. То ж разом вони здали близько 10 літрів крові, які дуже допомогли в банку.

Тепер цією кров’ю може користуватись кожен, кому вона буде потрібна. Там є різні групи, то ж підійде багатьом. Всіх спочатку обстежили, тож вся кров здорова. Такий вчинок дуже сподобався в лікарні, адже вони завжди потребують таких людей, але бажаючих не багато. Тож тепер, можливо, коли підприємці показали приклад, з'явиться багато нових донорів. За кордоном це у людей увійшло в звичку очищувати свій організм, адже здача крові корисна для оновлення в організмі того, хто здає.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити