Красуні Вінниці влаштували аукціон

PDF Друк
Четвер, 23 лютого 2017, 13:26

Учасниці конкурсу «Міс Вінниця 2017» влаштували аукціон, на якому презентували різні творчі роботи. Їх продавали всім бажаючим, а кошти передадуть на допомогу бійцям в АТО. Виторгували на такому аукціоні аж 41 тисячу гривень. Це дуже велика сума, як для тої кількості робіт, які були представлені. Тому бійцям дуже допоможе така сума. На неї планують закупити необхідні побутові речі, а частину суми віддати на потреби, які визначать для себе самі бійці.

На аукціоні побувало багато людей, всі вони були раді побачити красунь, які презентували витвори мистецтва. А також відвідувачі знали, що купують це на благо держави, аби допомогти тим, хто її захищає. Тому і знайшлось багато людей, які підвищували ціни не заради робіт, а заради допомоги захисникам. Роботи розходились дуже швидко, ставки росли і росли. Так вийшло продати все, що принесли на аукціон та допомогти бійцям.

«Їм зараз дуже потрібна допомога, тому ми вирішили організувати такий захід. Нам не байдуже на те, що чекає нашу країну, нам не байдуже на тих, хто її захищає. Ми б хотіли, щоб в країні нарешті запанував мир, а зараз стараємось зробити се можливе, аби полегшити страждання хлопців та чоловіків», - розповідає конкурсантка.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити