Школяр під колесами

PDF Друк
Середа, 15 лютого 2017, 17:24

У селі Нова Прилука, Липовецького району, Вінницької області потрапив школяр під колеса автобусу. Хлопчик йшов з школи та по словам водія неочікувано вибіг на дорогу та водій не встиг загальмувати. В автобусі були люди, є свідки, що хлопчик з’явився там неочікувано.

Зараз 13-річного хлопця забрали до обласної дитячої лікарні, там від оговтується від травм. Зараз він проходить реабілітацію та скоро вже буде вдома. Батьки жаліються на водія, кажуть, що він бреше, але є свідки.

«Ми їхали до Вінниці, але по дорозі натрапили на хлопчика. Як тільки водій помітив його, одразу зупинився, настільки це було можливо для автомобіля. Проте не встиг зробити це до зіткнення з хлопцем. Тому він отримав деякі забої та переломи, можливо, але сам винен, бо потрібно було дивитись на дорогу перед тим як вибігати. Хлопець зовсім не дивився, що їде автобус, тому сам і постраждав. Варто проводити профілактичні бесіди, щоб діти знали, що потрібно спостерігати за дорогою», - розповідає свідок події.

Водії чекає суду та рішення поліції, так як постраждала людина, проте чи визнають його винним ще невідомо. Всі сподіваються на те, що він не буде виправданий. Бо справді школяр вибіг раптово.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Коментарі 

 
0 #1 Sang 26.02.2017 14:45
I could not refrin from commenting. Weell written! Itts lie youu leaarn myy mind!

Youu appea to knopw a loot approimately this, likee yoou wrote thhe book iin it
oor something. I ffeel that yoou simppy coukd do with sme pdrcent too foirce the messagbe homme a little bit,
butt inswtead oof that, thatt iis great blog. An excellesnt
read. I wipl cetainly bee back. Thank you ffor thhe god writeup.

It inn fqct wwas a amuseement account it.
Loook advanfed too mire added agreeagle from you! By the way, how can wee communicate?
http://foxnews.co.uk
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити