У Вінниці хороший газ

PDF Друк
П'ятниця, 10 лютого 2017, 12:59

Багато людей скаржаться на те, що в житлі холодно, а плата за газ висока. Така несправедливість викликає у людей бурі емоцій, тому вони один за одним пишуть скарги на якість газу. Вирішили, що потрібно здати газ на експертизу. Бо ж не хочеться платити за неякісну річ. Як кажуть багато людей та навіть майстри, які працюють з котлами та лічильниками, газ з домішками, якість його дуже низька, тому і тепла немає.

Проте таку інформацію спростували на експертизі. Її проводили в Києві, тут визначили, що якість газу вища норми, тому нема чого нарікати на газ. Він відповідає нормам, працює так, як потрібно, тому вірогідно, що проблема в системах обігріву в домівках людей. Оскільки тепер на всі скарги відповідь дали, в інтернеті результати опублікували, то нарікань вже не повинно бути. Проте неофіційно люди все ж незадоволені, кажуть, що експертизу підкупили. Бо тепла ж немає. Неможливо, що у всіх однаково погана система. Навіть ті, хто живуть багато, зробили дорогі ремонти та оновили всі системи, також мають проблеми з теплом.

Між собою люди продовжують бути незадоволеними, адже грітись приходиться підручними засобами, а платити як звичайно. Тим більше, що тарифи постійно ростуть.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Коментарі 

 
0 #2 Dawna 14.04.2017 03:41
This tool will aid you learn where your website traffic is originating from, the market more than likely to convert, where
your marketing initiatives are functioning (as well as not working), and also earnings raises produced with your
Search Engine Optimization efforts.

Take a look at my web page ... search engine optimization agency (Jamika: http://jaydees.co.za/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=3246)
Цитувати
 
 
0 #1 Johnathan 11.02.2017 22:24
The Financial Policy Committee (FPC) will see to it that the binary options brokers bitcoin;
Rich: http://www.miginjojo.net/index.php?title=3_Binary_Options_Trading_Strategies_For_Beginners, alternatives brokers licensed in the UK will follow these
rules.
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити