Наркоторговця затримано

PDF Друк
Четвер, 02 лютого 2017, 12:12

У Вінниці поблизу школи №11 живе та займається бізнесом 36-річний чоловік. Все йшло добре, він непогано заробляв, проте поліція припинила його діяльність. Чоловік займався виготовленням та продажем наркотиків. Особливо тяжкі психотропні засоби чоловік виготовляв прямо у себе в квартирі. Він мав все обладнання та матеріали.

Коли поліція дізналась про це, то вирішили зробити у нього закупку. Чоловік призначив зустріч на одній з вулиць міста, де зустрівся з покупцем, передав йому пакетик з білим порошком в обмін на 500 гривень. Заробіток був дуже великий. Після цього чоловіка затримали, провели обшук в його квартирі, там було знайдено все обладнання, готову продукцію. Все конфіскували. Виявилось також, що через пошту він передавав товар і іншим людям по Україні. Чоловік мав дуже велику клієнтську базу, тому багато людей залишились без своїх радощів зараз.

Поки триває розслідування та скоро відбудеться суд, чоловік затриманий, проте зовсім скоро його чекає тюрма. Сам він нічого не коментує та не пояснює. Справи з криміналом він раніше вже мав, тому йому не вперше сидіти на лаві суду. Скільки йому призначать поки невідомо, але це значний злочин, тому певно багато.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити