Нетверезі за кермом у Вінниці

PDF Друк
П'ятниця, 27 січня 2017, 17:22

Начальник поліції Вінниці розповів, що хоч місто невелике, але тут дуже багато зафіксованих випадків, коли водії були нетверезими. Інші міста, не беручи до уваги мільйонників», такого собі не дозволяють, а у Вінниці, хоч як штрафи не підвищуй, все одно залишаються нетверезі. Хоч місто в загальному назвали найбезпечнішим, але ситуація на дорогах цьому не співпадає.

Поліцейські закликають всіх водіїв бути відповідальними, не піддати ризику перехожих, не заходити за межу своєї безпеки. Краще поїхати на таксі, якщо вже дуже потрібно кудись поїхати . Не варто ризикувати своїм життям, майном, та життям інших. А перехожих застережуть, що навіть вдень, потрібно бути дуже обачними. Адже ситуації бувають різні. Не варто поспішати та не дивитись на дорогу. Краще запізнитись, але зберегти життя. Бо різні люди за кермом, ніколи не знаєш, чи твереза там людина.

Хоч штрафи великі, але більшість чоловіків та деякі жінки не розуміють, яку велику помилку вони роблять. Навіть якщо одного разу пощастило проїхати нікого не зачепивши, заступного разу може не вийти. Не варто пробувати та перевіряти свої сили. Довірте ваше пересування досвідченим таксистам.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити