Під тролейбус потрапив чоловік

PDF Друк
Середа, 25 січня 2017, 18:11

У Вінниці прямо на зупинці постраждав 64-річний чоловік. Він потрапив під тролейбус, який щойно від’їхав від зупинки. Зараз поліція вирішує та виясняє, чи є вина водія в тому, що чоловік потрапив під колеса. Справу вирішить суд, проте очевидці запевняють поліцейських, що чоловік був не тверезий, стояв на дорозі, а коли тролейбус від'їхав, він просто послизнувся.

Проблема в тому, що часто навіть якщо винен перехожий, водій все одно отримує покарання. Цього разу очевидно, що жінка-водій ні при чому, проте результатів експертизи на вміст алкоголю в крові чоловіка не оголошують. Поліція вирішить, як розсудити цю справу, проте всі сподівається на справедливий результат.

«Це відбувалось на зупинці, на моїх очах. Ми чекали свій транспорт, і бачили, як весь цей час чоловік сидів на лавці з пляшкою, потім він викинув її та пішов до дороги дивитись чи нічого далі не їде. В цей момент тролейбус вже стояв, бо чекав поки зайдуть всі пасажири. Тоді як тролейбус почав рушати, чоловіка почало хитати, от він і не втримався та послизнувся. Водія вини немає, адже він як і всі інші люди спокійно стояв на тротуарі, хто ж знав, що він впаде?», - розповідає очевидиця.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити